pondelok 9. júna 2014

Veselé denné líčenie

Ahojte :)
Dnes som si konečne našla čas a pripravila som si pre vás jedno veselé denné líčenie. Ako vždy som použila zemité farby, no pre tento krát som pridala zaujímavú modrú farbu, ktoré mi dokonale sedí ku šortkám a pripomína mi farbu mora.

TVÁR
Na celú tvár som naniesla make-up WAKE ME UP od Rimmel odtieň 103 True Ivory. Pod oči ale aj na problematické začervenané miesta som použila korektor STAY MATTE taktiež od Rimmel a celú tvár som prepúdrovala púdrom tej istej kolekcie STAY MATTE. Na lícne kosti som použila minerálnu lícenku od Alverde odtieň 20 Nordic Berry.

OČI
Na pohyblivé očné viečko som naniesla rozjasňujúcu jumbo ceruzka 03 highlight it...funky od Essence ktorú som prstom na viečko zapracovala. Potom som do očného oblúka naniesla kajálovú ceruzku Essence odtieň 08 teddy a rozotrela som ju takmer do stradena, potom som s ňou ešte potiahla linku na hornom viečku až k stredu oka a aj spodné viečko som ňou jemne olemovala až k stredu oka. Pridala som modrý tieň z paletky Zoeva. Nasledoval očnú tieň Pupa VAMP! WET & DRY odtieň 201 Champagne. Ten som nenaniesla len do vnútorného kútika oka ale aj pod obočie. Tým som zapracovala pekne modrý očný tieň aj predošlú hnedú kajálovú ceruzku a všetky tiene sa krásne spojili. Nakoniec som zvýraznila riasy riasenkou od Rimmel SCANDAL EYES CURVE ALERT.

PERY
Pery som olemovala kontúrkou na pery od Catrice Precision Lip Liner odtieň 020 Nude Religion a prešla som ich rúžom od Essence odtieň 52 In The Nude. Nakoniec som ešte pridala priesvitný lesk na pery.

Na záver by som ešte dodala že pri líčení používam štetce od Zoeva - Bamboo set 12tich štetcov.
Takto bežne pobehujem po vonku v týchto horúčavách. Jednoducho šortky, nejaké voľnejšie tričko a čo najmenej záťaže na nohách, mimo noci na seba štekle nepchám. A vlasy sú najlepšie pre mňa šupnúť do drdolu. Nepotrpím si na nejakú dokonalé outfity, proste aby som sa cítila dobre, pohodlne a aby som sa neupiekla vo vlastnej šťave.

Dúfam že sa vám článok páčil :) budem rada ak sa prihlásite na odber.

Zverejnenie komentára